Psykologifabriken

c/o Knackeriet Svartmangatan 9
111 29 Stockholm

oskar@psykologifabriken.se
0739 69 66 25

Kontakta våra föreläsare

Gustav Nilsson, leg. psykolog,
Organisationskonsult och metodansvarig.

gustav@psykologifabriken.se
0733 625 246

Katarina Blom, psykolog,
Organisationskonsult och psykolog

katarina@psykologifabriken.se

Kristin Öster, organisationskonsult,
Organisationskonsult och psykologkandidat

kristin@psykologifabriken.se
0707 127 041

Leo Vincentsen, organisationskonsult,
Organisationskonsult & psykologkandidat

leo@psykologifabriken.se
076 058 64 33

Oskar Henrikson, leg. psykolog,
VD och grundare, produktchef för habitud

oskar@psykologifabriken.se
0739 69 66 25   •   @psykologenOskar

Siri Helle, psykolog,
Organisationskonsult och psykolog

siri@psykologifabriken.se
0708 345 707

Sophie Brömster, organisationskonsult,
Organisationskonsult och psykologkandidat

sophie@psykologifabriken.se
070 813 43 04